Yukarı Sokak - Oda 1

Oda 1

Yüksek tavanlı 1 numaralı odamız. Odalarımız 2 kişilik olup KDV ve zengin kahvaltı menüsü dahildir. Her odamızda klima, ısıtma ve sınırsız internet erişimi mevcuttur. Havaalanı transferi talepleriniz için lütfen bilgi alınız. İlave yatak sadece Teraslı Çatı Katımızda mevcuttur ve ücreti 70TL’dir. Çocukları çok seviyoruz. Ancak otelimizin konsepti gereği küçük misafirlerimizi kabul edemiyoruz ve bunu anlayışla  Read more »
Yukarı Sokak - Oda 2

Oda 2

Lavanta konsepti ve çarşı manzarasıyla 2 numaralı odamız Odalarımız 2 kişilik olup KDV ve zengin kahvaltı menüsü dahildir. Her odamızda klima, ısıtma ve sınırsız internet erişimi mevcuttur. Havaalanı transferi talepleriniz için lütfen bilgi alınız. İlave yatak sadece Teraslı Çatı Katımızda mevcuttur ve ücreti 70TL’dir. Çocukları çok seviyoruz. Ancak otelimizin konsepti gereği küçük misafirlerimizi kabul edemiyoruz  Read more »
Yukarı Sokak - Oda 3

Oda 3

Nişli banyosu ve el boyama lavabosuyla 3 numaralı odamız Odalarımız 2 kişilik olup KDV ve zengin kahvaltı menüsü dahildir. Her odamızda klima, ısıtma ve sınırsız internet erişimi mevcuttur. Havaalanı transferi talepleriniz için lütfen bilgi alınız. İlave yatak sadece Teraslı Çatı Katımızda mevcuttur ve ücreti 70TL’dir. Çocukları çok seviyoruz. Ancak otelimizin konsepti gereği küçük misafirlerimizi kabul  Read more »
Teraslı Çatı Katı

Teraslı Çatı Katı

Kendine özel terasıyla tüm Alaçatı panoramasına hakim teraslı çatı katımız balayı çiftleri için de ideal… Odalarımız 2 kişilik olup KDV ve zengin kahvaltı menüsü dahildir. Her odamızda klima, ısıtma ve sınırsız internet erişimi mevcuttur. Havaalanı transferi talepleriniz için lütfen bilgi alınız. İlave yatak sadece Teraslı Çatı Katımızda mevcuttur ve ücreti 70TL’dir. Çocukları çok seviyoruz. Ancak  Read more »